Szukasz apartamentu w Zakopanem, koniecznie o to zapytaj!

Szukasz apartamentu w Zakopanem, koniecznie o to zapytaj!

Gdzie zamieszkać w Zakopanem, wybierając się na narty z dziećmi? Najlepiej wybrać miejsce w pobliżu stoków narciarskich przyjaznych dla maluchów, które chcemy zachęcić do uprawiania tego pięknego sportu. Dzięki temu nie poświęcimy zbyt wiele czasu na dojazdy do stoku, a nasze dzieci z pewnością poczują ducha zimowej przygody. Szukasz apartamentu w Zakopanem dla siebie i dzieci, z którymi pierwszy raz wybierasz się na narty? Koniecznie zapytaj, gdzie w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania można znaleźć stoki przyjazne najmłodszym.

Stoki w Zakopanem i okolicach przyjazne dla dzieci

Zbyt trudne zjazdy mogą zniechęcić dzieci do kontynuowania nauki jazdy na nartach lub wywołać w nich strach, który będzie trudno przezwyciężyć. W Zakopanem i jego okolicach można jednak znaleźć sporo miejsc przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych, gdzie łagodne nachylenie stoków i działające szkółki narciarskie pozwolą zachęcić maluchy do aktywności na śniegu.

W samym Zakopanem znajdziemy Ośrodek Narciarski Harenda, gdzie przygotowany został specjalny park zabaw dla dzieci oraz działa przedszkole narciarskie, w którym już dzieci od lat trzech mogą próbować swoich sił na nartach. W Harendzie działa także Klub Pingwina oferujący animacje dla dzieci oraz jedna z największych dla nich atrakcji - wioska lapońska z psami husky, które można wygłaskać do woli!

Przedszkole narciarskie dla dzieci działa także w Zakopanem przy wyciągu Kalatówki Suchy Żleb. Wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa zadbają o to, aby maluchy czerpały radość z aktywności na śniegu. Na miejscu można wypożyczyć narty i buty dla najmłodszych czy plastikowe jabłuszka

Komfortowym miejscem przygotowanym z myślą o najmłodszych adeptach narciarstwa w Zakopanem jest również ośla łączka przy stoku Nosal. Działający tutaj wyciąg talerzykowy i łatwe trasy powodują, że wielu rodziców wybiera właśnie to miejsce na naukę jazdy na nartach dla swoich pociech.

Nieopodal Zakopanego znajduje się Stacja Narciarska Małe Ciche, gdzie również powstały miejsca dla dzieci. Specjalny wyciąg Baby Lift i przedszkole narciarskie pozwalają na szaleństwa na śniegu, a dla odpoczynku od zimna można skorzystać tu z sali zabaw dla najmłodszych.

Noclegi w Zakopanem

Planując wyjazd z dziećmi na narty do Zakopanego, rozważmy także kwestię noclegów. Apartamenty JLS oferują wyjątkowo szeroki wybór nowocześnie urządzonych mieszkań do wynajęcia, które znajdują się zarówno w samym centrum miasta, jak i w nieco spokojniejszej jego dzielnicy, jaką jest Pardałówka. Odpowiednio wybrane miejsce zakwaterowania pozwoli nam szybko dojechać do narciarskiego stoku, a jednocześnie skorzystać z innych atrakcji Zakopanego.

Komentarze

Zostaw Komentarz